Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Koszalinie

OVERVIEW

The web site parafiawojciech.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have examined one page inside the web page parafiawojciech.pl and found one website linking to parafiawojciech.pl.

PARAFIAWOJCIECH.PL TRAFFIC

The web site parafiawojciech.pl is seeing diverging amounts of traffic all round the year.
Traffic for parafiawojciech.pl

Traffic ranking (by month) for parafiawojciech.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiawojciech.pl

WHAT DOES PARAFIAWOJCIECH.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiawojciech.pl Mobile Screenshot of parafiawojciech.pl Tablet Screenshot of parafiawojciech.pl

PARAFIAWOJCIECH.PL SERVER

Our parsers found that a single page on parafiawojciech.pl took one thousand eight hundred and thirteen milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so therefore we consider parafiawojciech.pl not secure.
85.128.210.156

We revealed that parafiawojciech.pl is utilizing the Apache/2 operating system.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha w Koszalinie

PARSED CONTENT

The web site states the following, "href,win2,statusno,toolbarno,scrollbarsyes,titlebarno,menubarno,resizableyes,width640,height480,directoriesno,locationno; return false; relnofollow." We noticed that the web site also said "href,win2,statusno,toolbarno,scrollbarsyes,titlebarno,menubarno,resizableyes,width640,height480,directoriesno,locationno; return false; relnofollow." It also said " Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia." The header had parafia as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by rzymskokatolicka, święty Wojciech, and Koszalin which isn't as urgent as parafia. The other words parafiawojciech.pl uses is Rokosowo.

ANALYZE SIMILAR WEB PAGES

Parafia Wojnowice Św. Brata Alberta

Wtorek, środa - godz.

Parafia Św. Doroty w Wolanowie Diecezja Radomska

Pójść drogą Zbawiciela, to przede wszystkim konieczność stanięcia z wdzięcznością i pokorą przy Krzyżu, na którym dokonało się nasze zbawienie. To ufne, pełne miłości i nadzieje spojrzenie na umierającego Zbawiciela. Zmartwychwstanie bowiem potrzebowało Krzyża, Męki i Śmierci Jezusa, by mogło w pełni okazać moc Syna Bożego. Czas Wielkiego Postu był tą rzeczywistością wychodzenia na Golgotę razem z Mistrzem z Nazaretu. Triduum Paschalne - Program Uroczystości i Adoracji. 1730 - Liturgia Wielkiego Piątku.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Katarzyny DM w Wolbromiu - Aktualności

Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W lipcu i sierpniu dodatkowa Msza św. W lipcu, sierpniu i wrześniu Msza św. popołudniowa w każdy poniedziałek w kościółku o godz. NAWIEDZENIE RODZIN PRZEZ FIGURĘ MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ. W roku 2017 przeżywamy wielki jubileusz. O nawrócenie, modlitwę różańcową i pokój.

Parafia pw. Św. Józefa Robotnika w Wołyńcach, Proboszcz - ks. Janusz Stefaniuk Jaśko

O święty Józefie, mniemany Ojcze i Opiekunie Pana i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, najmilszy Oblubieńcze Matki Jego, Przeczystej Dziewicy Maryi! Ja, NN. Ciebie obieram sobie dziś i po wszystkie dni mego życia za Patrona, Ojca i Opiekuna i postanawiam mocno głosić i rozszerzać zawsze i wszędzie Twoją chwałę i cześć. Błagam Cię pokornie, racz mnie przyjąć za swego sługę. Święty Józefie, mój najmilszy Opiekunie, w poranek dzisiejszego dnia oddaję się pod Twoją szczególną .

Parafia w Reading Polska Parafia w Reading

Polski kościół w Reading pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej,. Można tu znaleźć potrzebne informacje o celebracji sakramentów Kościoła, jak i informacje dotyczące życia naszej polskiej społeczności w Reading i okolicach.